ÖVRIGT / Nautica / Modellbåtar 15126402
nr 1512 6402
Modellbåtar
4 st, fiskebåtar. Längd: 28-80, höjd: 20-50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:12:16
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr